Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
462 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки тимчасовий графік роботи з 9.00 до 17.30. Субота та Неділя – вихідні дні. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим часом.

КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Високовольтний кабель

Високовольтні кабелі

Високовольтні (силові кабелі ААШв, ААБл, АСБл і АСШв застосовують для передачі і розподілу електроенергії між високовольтними електричними підстанціями, у тому числі їх використовують у системі високовольтних систем передач.

Структура силових кабелів


Структура високовольтного кабелю залежить від сфери застосування, але в кожному кабелі обов'язково є 4 основні елементи:

 

  •   струмопровідні жили
  •  ізоляція кожної жили;
  •  оболонка;
  • зовнішній захисний покрив.

Високовольтні кабелі серій ААШв, ААБл, АСБл та АСШв складаються з алюмінієвих ізольованих спеціальним просоченим папером (перша буква А) та покритих алюмінієвим (друга А) або свинцевою (друга С) оболонкою. Наявність у маркуванні літери Б означає, що кабель має броньовану обплетення з двох сталевих стрічок, а літера л, що під бронею є стрічка-подушка з бітуму, полімеру, лавсану (матеріал може відрізнятися). Маркування Шв означає, що зовнішній шар виконаний з випресованого шланга полівінілхлоридного. Детальну структуру силових кабелів ААШв, ААБл, АСБл та АСШв можна знайти в описі кожної серії.

Сфери застосування та способи монтажу


Перелічені серії високовольтних кабелів можуть застосовуватися передачі електроенергії підприємствам і установам, силовим стаціонарним установкам, транспорту, громадським службам.

Силові кабелі цих марок відмінно працюють у районах з холодним та помірним кліматом, на вертикальних та похилих поверхнях. Вони можуть прокладатися в грунті або на відкритому повітрі, в сухих або вологих приміщеннях, у тому числі об'єктах, що часто підтоплюються, в шахтах, каналах, трубопроводах, на технологічних шляхопроводах по мостах. Кабелі можна прокладати на пожежо- та вибухонебезпечних об'єктах. Також вони не бояться тривалих шкідливих впливів та механічних пошкоджень під час експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner