Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
469 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки тимчасовий графік роботи з 9.00 до 17.30. Субота та Неділя – вихідні дні. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим часом.

КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Контактори Реле Захист двигунів

Контактори Реле Захист двигунів

В системах управління і захисту електродвигунів та іншого електрифікованого обладнання переважно використовуються такі спеціальні пристрої, як контактори і реле захисту. Якщо ви знаходитесь в пошуку таких, у каталозі нашого інтернет-магазину ви побачите різноманітність моделей, тому зможете придбати найбільш підходящий варіант.

Для чого потрібні контактори, реле, захист двигунів

Контактори, реле, захист двигунів дозволяють дистанційно підключати, зупиняти і вимикати електричні приводи різного як побутового, так і промислового обладнання. Вони необхідні для захисту при:

 • скачках напруги;
 • перегрів;
 • асиметричної перевантаження, викликані неполадками в мережі;
 • несиметричною перевантаження, що виникає при несправностях.

Різниця між пристроями для захисту

Кожен пристрій має власне призначення, на що потрібно орієнтуватися при покупці.

Реле застосовується для слабкострумових вторинних електричних ланцюгів з малою індуктивністю, наприклад, у системі освітлення та сигналізації. Вони розраховані для малопотужних споживачів, при включенні яких не утворюється електрична дуга на контактах.

Якщо ж устаткування для включення вимагає великого пускового струму, то варто купити контактори, здатні витримати високе навантаження. Деякі моделі забезпечені дугогасительными камерами, нейтралізуючими іскріння контактів.

Контакти успішно використовуються для дистанційного керування різними електрифікованими об'єктами, їх основне призначення – запуск, реверсування і зупинка трифазного двигуна змінного струму.

Купівля контакторів, реле, автомати захисту двигунів в Vitox

Якщо вас цікавлять контактори, реле, автомати захисту двигунів – все це ви знайдете в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Крім цього, купити у нас вироби варто з наступних причин:

 • ми пропонуємо якісну продукцію від провідних виробників;
 • надаємо повний пакет гарантійних документів;
 • готові допомогти підібрати потрібний товар, виходячи з ваших потреб та бюджету;
 • ви можете вибрати зручний спосіб оплати;
 • у нас діє доставка по всій Україні (безкоштовно при певній вартості замовлення в залежності від обраного способу).

Для чего нужны контакторы, реле, защита двигателей

Контакторы, реле, защита двигателей позволяют дистанционно подключать, останавливать и отключать электрические приводы различного как бытового, так и промышленного оборудования. Они необходимы для защиты при:

 • скачках напряжения;
 • перегреве;
 • асимметричной перегрузке, вызванной неполадками в сети;
 • несимметричной перегрузке, возникающей при неисправностях.

Различие между устройствами для защиты

Каждое устройство имеет свое назначение, на которое нужно ориентироваться при покупке.

Реле применяется для слаботочных вторичных электроцепей с малой индуктивностью, например, в системе освещения или сигнализации. Они рассчитаны для маломощных потребителей, при включении которых не образовывается электрическая дуга на контактах.

Если же оборудование для включения требует большого пускового тока, то стоит купить контакторы, способные выдержать высокую нагрузку. Некоторые модели снабжены  дугогасительными камерами, нейтрализующими искрение контактов.

Контакты успешно используются для дистанционного управления различными электрифицированными объектами, их основное назначение – запуск, реверсирование и остановка трехфазного двигателя переменного тока.

Покупка контакторов, реле, автоматы защиты двигателей в Vitox

Если вас интересуют контакторы, реле, автоматы защиты двигателей – все это вы найдете в нашем интернет-магазине по доступной цене. Кроме этого, купить у нас изделия стоит по следующим причинам:

 • мы предлагаем качественную продукцию от ведущих производителей;
 • предоставляем полный пакет гарантийных документов;
 • готовы помочь подобрать нужный товар, исходя от ваших потребностей и бюджета;
 • вы можете выбрать удобный способ оплаты;
 • у нас действует доставка по всей Украине (бесплатно при определенной стоимости заказа, в зависимости от выбранного способа).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner