Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 20.07).

КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30
+380 (44) 501-08-98

Крос модулі IEK

Крос модулі (шини в корпусі) IEK

Застосовуються при комплектації щитового обладнання і призначені для електричного і механічного з'єднання нульових (N), захисних (PE) і фазних провідників

Шини виконані з високоякісної латуні, задня панель ізолююча і прозора захисна кришка виконані з самозатухаючого пластику. Застосовуються при комплектації щитового обладнання для приєднання нульового проводу (нульова робоча шина), дроти заземлення і фазних провідників. Способи установки: - на монтажну DIN-рейку 35 мм; - на панель щита двома гвинтами. Кожна шина окремо ізольована. Крос-модулі виготовляються з двома або чотирма шинами, розрахованими на струм до 100 А і 125 А.