Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
470 відгуків
КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

ГТВ - електротеплові реле захисту

Реле серії ГТВ ІЕК.

 

Реле серії ГТВ, є захисниками електричних двигунів та іншого трифазного устаткування від неприпустимого навантаження, асиметрії, перекосу, обриву фазних провідників, тривалого запуску. Вони монтуються на силовому виході контактора серій КМІ і КТІ, виробництва ІЕК. Плавне регулювання дозволяє виставити необхідний номінал спрацювання. Для коректної роботи пристрою, рекомендується робити його установку в радіусі одного метра із захисним обладнанням.

Принцип роботи реле заснований на перепадах температури, на біметалічній пластині. Вона виготовлена з 2-х частин, що мають різний коефіцієнт теплового розширення. Під впливом підвищеної температури, біметал деформується в бік металу більш стійкого до нагрівання. Це призводить до їх фізичного викривлення, внаслідок чого відбувається розмикання силових контактів приладу.

Реле підбирають у відповідності з номінальною навантаженням електричного двигуна. При збільшенні навантаження на 20-30%, відбувається спрацьовування реле протягом 1-20 хвилин.

Корпус ГТВ обладнаний перевірочної кнопкою ТЕСТ, який імітує спрацьовування захисту. Червона клавіша СТОП розмикає контакти NC, що веде до відключення навантаження.

За допомогою RESET вибирають в якому режимі буде працювати реле, автомат – ручне управління.

Після нагріву і відключення приладу, стає неможливим перевести його в робоче положення, варто дати час на охолодження пластин. Захистом від короткого замикання обов'язково повинен служити окремий автомат, відповідного значення в амперах.

Таблиця класифікації реле струму

Плавная регулировка позволяет выставить необходимый номинал срабатывания. Для корректной работы устройства, рекомендуется производить его установку в радиусе одного метра с защищаемым оборудованием.

Принцип работы реле основан на перепадах температуры, на биметаллической пластине. Она изготовлена из 2-х частей, имеющих различный коэффициент теплового расширения. Под воздействием повышенной температуры, биметалл деформируется в сторону металла более устойчивого к нагреву. Это приводит к их физическому искривлению, в результате чего происходит размыкание силовых контактов прибора.

Реле подбирают в соответствии с номинальной нагрузкой электрического двигателя. При увеличении нагрузки на 20-30%, происходит срабатывание реле в течении 1-20 минут.

Корпус РТИ оборудован проверочной кнопкой ТЕСТ, которая имитирует срабатывание защиты. Красная клавиша СТОП размыкает контакты NC, что ведет к отключению нагрузки.

С помощью RESET выбирают в каком режиме будет работать реле, автомат – ручное управление.

После нагрева и отключения прибора, становится невозможным перевести его в рабочее положение, стоит дать время на остывание пластин. Защитой от короткого замыкания обязательно должен служить отдельный автомат, соответствующего значения в амперах.

Таблица классификации реле по току

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner