Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
470 відгуків
КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Щити розподільні внутрішні HAGER

Сучасні моделі внутрішніх розподільних щитів HAGER є не тільки функціональними конструкціями, але також повноправними складовими інтер'єру. Виробники пропонують високотехнологічні пристрої для внутрішньої установки, які також володіють привабливим зовнішнім виглядом. Видимі частини конструкції відрізняються строгістю і лаконічністю, що виглядає ефектно і стильно.

Безперечною перевагою внутрішніх щитів розподілу є простота інсталяції, що дозволяє здійснити монтаж обладнання легко і швидко. Для підведення кабелів, мідних шин та інших комунікацій обладнання є виштамповки, що істотно зменшує обсяг підготовчих робіт перед безпосередньою установкою.

 

Особливості внутрішніх щитів розподілу HAGER

 

Кожна з представлених моделей відрізняється раціональністю конструкції, що дозволяє при необхідності встановити додаткову кабельну розводку, виконавши процедуру максимально акуратно. Серед інших особливостей щитів розподілу можна виділити:

 • можливість з легкістю поміняти сторону відкривання дверей;

 • наявність моделей з захищеним корпусом за стандартами IP 44 і вище;

 • кожух для захисту кабельного вводу;

 • вільне місце в кабельних панелях для окремих точок вводу.

Завдяки цим властивостям, внутрішні щити володіють найширшою сферою застосування: в житлових, громадських і промислових об'єктах. Це ідеальне рішення для об'єктів будь-якої складності і призначення.

 

Комплектація щитів розподілу HAGER

 

Купуючи внутрішні щити розподілу, кожен споживач також отримує необхідні для монтажу приналежності. Серед стандартних комплектуючих для виробів присутні:

 • клеми PE + N самозатискного і гвинтового типів;

 • мембранний фланець під введення кабелів різних типорозмірів;

 • пластроны для захисту до струмоведучих частин.

Набір комплектуючих також залежить від модифікації щита розподілу для внутрішньої установки, що дозволяє зробити його монтаж ще більш зручним і комфортним. У більшості випадків стандартній комплектації достатньо для монтажу, але залежно від складності наявної електропроводки і точок, можуть знадобитися різні допоміжні комплектуючі.

В асортименті інтернет-магазину представлені моделі різного типорозміру, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного об'єкта. Консультанти магазину нададуть допомогу в підборі обладнання, а також допоміжних комплектуючих та інших пристроїв.

Несомненным преимуществом внутренних щитов распределения является простота инсталляции, что позволяет осуществить монтаж оборудования легко и быстро. Для подводки кабелей, медных шин и прочих коммуникаций оборудования имеются выштамповки, что существенно уменьшает объем подготовительных работ перед непосредственной установкой.

 

Особенности внутренних щитов распределения HAGER

 

Каждая из представленных моделей отличается рациональностью конструкции, что позволяет при необходимости установить дополнительную кабельную разводку, выполнив процедуру максимально аккуратно. Среди других особенностей щитов распределения можно выделить:

 • возможность с легкостью поменять сторону открывания двери;

 • наличие моделей с защищенным корпусом по стандартам IP 44 и выше;

 • кожух для защиты кабельного ввода;

 • свободное место в кабельных панелях для отдельных точек ввода.

Благодаря данным свойствам, внутренние щиты обладают широчайшей сферой применения: в жилых, общественных и промышленных объектах. Это идеальное решение для объектов любой сложности и назначения.

 

Комплектация щитов распределения HAGER

 

Приобретая внутренние щиты распределения, каждый потребитель также получает необходимые для монтажа принадлежности. Среди стандартных комплектующих для изделий присутствуют:

 • клеммы PE + N самозажимного и винтового типов;

 • мембранный фланец под ввод кабелей различных типоразмеров;

 • пластроны для защиты к токоведущим частям.

Набор комплектующих также зависит от модификации щита распределения для внутренней установки, что позволяет сделать его монтаж еще более удобным и комфортным. В большинстве случаев стандартной комплектации достаточно для монтажа, но в зависимости от сложности имеющейся электропроводки и точек, могут потребоваться различные вспомогательные комплектующие.

В ассортименте интернет-магазина представлены модели различного типоразмера, что позволяет выбрать оптимальный вариант для каждого объекта. Консультанты магазина окажут помощь в подборе оборудования, а также вспомогательных комплектующих и прочих устройств.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner