Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
469 відгуків
КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Нагрівальний кабель

Нагрівальний кабель

Тепла електрична підлога може бути обладнаний на основі нагрівального кабелю. В порівнянні з традиційними джерелами опалення тепла електрична підлога має одне головне перевага: забезпечує рівномірне прогрівання приміщення за рахунок того, що тепло при обігріві піднімається від підлоги до стелі.

За теплого підлозі можна ходити босоніж і зручно грати дітям він приємний у ванній і на кухні – в зоні приготування їжі, так і просто перебувати в кімнаті з підігрівом підлоги дуже комфортно. При установці теплої підлоги зменшується потреба у використанні батарей, радіаторів опалення, конвекторів, тому з'являється більше вільного простору.

Монтаж теплої підлоги на нагрівальному кабелі

  1. Для обладнання теплої підлоги за допомогою нагрівального кабелю необхідно зробити повноцінну підлогову стяжку товщиною від 30 до 80 мм.
  2. Нагрівальний кабель укладають в стяжку. При монтажі нагрівального кабелю ви можете самостійно встановити потужність обігріву, проклавши певну кількість кабелю з певним кроком на один квадратний метр.
  3. Нагрівальний кабель підключається до термостата і автоматики, яка регулює його роботу.

Теплі підлоги на основі кабелю під стяжку мають масу переваг в порівнянні з іншими видами опалення. Вони забезпечують якісний прогрівання всієї товщіни поверхні, в якій закладені. Після прогрівання стяжка остигає повільно і виступає акумулятором тепла. Завдяки цього контур обігріву включається рідше, що дозволяє суттєво економити електроенергію.

Даний варіант теплої підлоги доречний у приміщеннях, які не використовуються в зимовий період. Наприклад, водяне опалення на дачі може замерзнути взимку і вийти з ладу, а кабельний тепла підлога працює без проблем.

Ще один плюс нагрівального електрокабелю – тривала і безперервна робота. При необхідності він може не відключатися місяцями, забезпечуючи потрібний температурний режим. Электропол - не гарячий, а приємно-теплий, не має шкідливих протипоказань і при грамотному монтажі швидко виправдовує витрати на свою установку.

По теплому полу можно ходить босиком и удобно играть детям, он приятен в ванной и на кухне – в зоне приготовления пищи, да и просто находиться в комнате с подогревом пола очень комфортно. При установке теплого пола уменьшается потребность в использовании батарей, радиаторов отопления, конвекторов, поэтому появляется больше свободного пространства.

Монтаж теплого пола на нагревательном кабеле

  1. Для оборудования теплого пола с помощью нагревательного кабеля необходимо сделать полноценную напольную стяжку толщиной от 30 до 80 мм.
  2. Нагревательный кабель укладывают в стяжку. При монтаже нагревательного кабеля вы можете самостоятельно установить мощность обогрева, проложив определенное количество кабеля с определенным шагом на один квадратный метр.
  3. Нагревательный кабель подключается к термостату и автоматике, которая регулирует его работу.

Теплые полы на основе кабеля под стяжку имеют массу преимуществ по сравнению с другими видами отопления. Они обеспечивают качественный прогрев всей толщины поверхности, в которой заложены. После прогрева стяжка остывает медленно и выступает аккумулятором тепла. Благодаря этому контур обогрева включается реже, что позволяет существенно экономить электроэнергию.

Данный вариант теплого пола уместен в помещениях, которые не используются в зимний период. Например, водяное отопление на даче может замерзнуть зимой и выйти из строя, а кабельный теплый пол работает без проблем.

Еще один плюс нагревательного электрокабеля – длительная и непрерывная работа. При необходимости он может не отключаться месяцами, обеспечивая нужный температурный режим. Электропол - не горячий, а приятно-теплый, не имеет вредных противопоказаний и при грамотном монтаже быстро оправдывает затраты на свою установку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner