Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
469 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки тимчасовий графік роботи з 9.00 до 17.30. Субота та Неділя – вихідні дні. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим часом.

КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Щити з монтажною панеллю ЩМП ІЕК

Для складання різноманітних силових, автоматичних вузлів, а також точок керування виробник ІЕК пропонує щити з монтажною панеллю ЩМП. Конструкції даного типу дозволяють виконувати монтаж обладнання в модульному виконанні, а також у стандартному.

Суцільнозварний корпус виконаний з високоміцних металевих сплавів товщиною 0,8 мм — у корпусів IP31, і 1-1,4 мм — у корпусів IP54. Дверцята щита знімна, максимальний кут відкриття — 105°. Конструкції оснащені замковими механізмами, що є відмінним захистом від стороннього проникнення до обладнання. Окремі моделі даної лінійки продукції відповідають стандарту IP54. Дверцята таких примірників має ущільнення з герметика, а також вологозахищений замок.

 

Особливості щитів з монтажною панеллю компанії ІЕК

 

Корпус щитів з монтажною панеллю покритий полімерно-порошковою фарбою, що надійно захищає конструкцію від корозійних процесів. Фарбування здійснюється під впливом високих температур, за рахунок чого фарба добре тримається на поверхні корпусу.

Серед інших переваг конструкції можна відзначити:

  • технологічність і простоту складання, монтаж обладнання виконується швидко;

  • наявність всіх необхідних деталей та запчастин, які потрібні для встановлення конструкції і обладнання;

  • високий рівень електробезпеки, що дозволяє використовувати щити для обладнання об'єктів різного призначення.

Всі моделі мають знімну монтажну панель, що спрощує монтаж різних видів електрообладнання. В комплектність щита входять знаки електробезпеки, а також кріпильні скоби і кабельні введення-сальники для корпусів IP54.

 

Асортимент щитів з монтажною панеллю ЩМП

 

В каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір щитів з монтажною панеллю ЩМП ІЕК з корпусом, відповідним стандартам IP 31, IP 54. Вироби представлені в різних розмірах, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для об'єктів різного призначення.

Кожен виріб супроводжується паспортом, в якому зазначені технічні можливості моделі. Завдяки відповідності нормам та вимогам міжнародних стандартів, конструкції придатні для облаштування житлових, громадських та інших типів приміщень. Інтернет-магазин пропонує оригінальну продукцію ІЕК за найвигіднішими цінами.

Цельносварной корпус выполнен из высокопрочных металлических сплавов толщиной 0,8 мм — у корпусов IP31, и 1–1,4 мм — у корпусов IP54. Дверца щита съемная, максимальный угол открытия — 105°. Конструкции оснащены замочными механизмами, что является отличной защитой от постороннего проникновения к оборудованию. Отдельные модели данной линейки продукции соответствуют стандарту IP54. Дверца таких экземпляров имеет уплотнение из герметика, а также влагозащищенный замок.

 

Особенности щитов с монтажной панелью компании ІЕК

 

Корпус щитов с монтажной панелью покрыт полимерно-порошковой краской, что надежно защищает конструкцию от коррозийных процессов. Окрашивание осуществляется под воздействием высоких температур, за счет чего краска хорошо держится на поверхности корпуса.

Среди других преимуществ конструкции можно отметить:

  • технологичность и простоту сборки, монтаж оборудования выполняется быстро;

  • наличие всех необходимых деталей и запчастей, которые потребуются для установки конструкции и оборудования;

  • высокий уровень электробезопасности, что позволяет использовать щиты для оборудования объектов различного назначения.

Все модели имеют съемную монтажную панель, что упрощает монтаж различных видов электрооборудования. В комплектность щита входят знаки электробезопасности, а также крепежные скобы и кабельные ввод-сальники для корпусов IP54.

 

Ассортимент щитов с монтажной панелью ЩМП

 

В каталоге интернет-магазина представлен большой выбор щитов с монтажной панелью ЩМП ІЕК с корпусом, соответствующим стандартам IP 31, IP 54. Изделия представлены в различных габаритах, что позволяет выбрать оптимальный вариант для объектов различного назначения.

Каждое изделие сопровождается паспортом, где указаны технические возможности модели. Благодаря соответствию нормам и требованиям международных стандартов, конструкции пригодны для обустройства жилых, общественных и прочих типов помещений. Интернет-магазин предлагает оригинальную продукцию ІЕК по самым выгодным ценам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner