Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
469 відгуків
КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Щити розподільні накладні HAGER

Продукція компанії HAGER давно стала синонімом надійності, довговічності і практичності. Щити розподільні накладні відрізняються також стильним дизайном. Видимі частини конструкції з якісних пластикових і металевих матеріалів. Строгі лаконічні риси виробів гармонійно вписуються в будь-по стилю дизайн інтер'єру.

Виробник пропонує універсальні конструкції, які придатні для установки в громадських, промислових або в житлових приміщеннях. В асортименті представлений великий вибір моделей, що дозволить вибрати оптимальний варіант для конкретного об'єкта.

 

Чому варто придбати розподільні накладні щити HAGER?

 

Щити розподільні накладні призначені для монтажу на поверхні стіни. Конструкції різних модифікацій вміщують в собі від 2 до 48 модулів, що дозволяє безпечно керувати електропроводкою будь-якої складності.

Серед основних переваг розподільних накладних щитів HAGER можна відзначити:

  • можливість установки на цегляних, бетонних стінах, а також у нішах з гіпсокартону;

  • наявність вмонтованого гідравлічного рівня забезпечує максимально акуратну і симетричну установку на поверхнях;

  • повна комплектація для установки, нічого не потрібно купувати додатково;

  • великий вибір моделей, а також варіантів оформлення дверцят, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного інтер'єру.

Розподільні накладні щити Hager повністю відповідають своїй вартості. Зношення обладнання прослужить довгі роки, гарантуючи безпеку електросистемі об'єкта.

 

Особливості щитів серії Golf Hager

 

Серед широкої аудиторії споживачів себе чудово зарекомендували розподільні щити Golf Hager. Конструкції відрізняються простотою інсталяції, а також раціональним розподілом вільного простору. В щитах все продумано до дрібниць, тому також є можливість безпечної установки для додаткових кабелів і точок.

З допомогою щитів Hager можна безпечно і надійно зібрати групу пристроїв, витративши на це мінімум часу. Прості і зрозумілі в управлінні конструкції є кращим обладнанням для об'єктів будь-якого типу. В інтернет-магазині представлений великий вибір моделей за найвигіднішими цінами. Консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант у відповідності з технічними особливостями кожного об'єкта.

Производитель предлагает универсальные конструкции, которые пригодны для установки в общественных, промышленных или в жилых помещениях. В ассортименте представлен большой выбор моделей, что позволит выбрать оптимальный вариант для конкретного объекта.

 

Почему стоит приобрести распределительные накладные щиты HAGER?

 

Щиты распределительные накладные предназначены для монтажа на поверхности стены. Конструкции различных модификаций вмещают в себе от 2 до 48 модулей, что позволяет безопасно управлять электропроводкой любой сложности.

Среди основных преимуществ распределительных накладных щитов HAGER можно отметить:

  • возможность установки на кирпичных, бетонных стенах, а также в нишах из гипсокартона;

  • наличие встроенного гидравлического уровня обеспечивает максимально аккуратную и симметричную установку на поверхностях;

  • полная комплектация для установки, ничего не требуется приобретать дополнительно;

  • большой выбор моделей, а также вариантов оформления дверцы, что позволяет выбрать оптимальный вариант для каждого интерьера.

Распределительные накладные щиты Hager полностью соответствуют своей стоимости. Износоустойчивое оборудование прослужит долгие годы, гарантируя безопасность электросистеме объекта.

 

Особенности щитов серии Golf Hager

 

Среди широкой аудитории потребителей себя превосходно зарекомендовали распределительные щиты Golf Hager. Конструкции отличаются простотой инсталляции, а также рациональным распределением свободного пространства. В щитах все продумано до мелочей, поэтому также есть возможность безопасной установки для дополнительных кабелей и точек.

С помощью щитов Hager можно безопасно и надежно собрать группу устройств, потратив на это минимум времени. Простые и понятные в управлении конструкции являются лучшим оборудованием для объектов любого типа. В интернет-магазине представлен большой выбор моделей по самым выгодным ценам. Консультанты помогут выбрать оптимальный вариант в соответствии с техническими особенностями каждого объекта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner