Кошик
175 відгуків
КАБЕЛЬНО-ПРОВОДНИКОВАЯ, ЭЛЕКТРОТЕХНИЧЕСКАЯ ПРОДУКЦИЯ
+380675808967
+380973114136
+380445010898

Обтискні кліщі

Обтискні кліщі

Електромонтажні ручні обтискні кліщі, які також називають кримпером або прес-кліщами, використовуються для міцного з'єднання проводів, обпресування кабельних наконечників, обтиску кінцевих гільз. Для роботи з грубими силовими кабелями прес-кліщі не підходять. В цьому випадку потрібно більш потужний і масивний пневматичний інструмент з аналогічним принципом дії.

Конструктивні особливості крімпер

Незважаючи на зовнішню схожість з плоскогубцями, цей інструмент має іншу конструкцію: замість гладких губок кримпер оснащений рельєфними матрицями, розрахованими на різну форму і діапазон перерізів обтиснених елементів. Прес-кліщі мають два, чотири або шість рельєфних губочных матриці.

Двухгубочные обтискні кліщі − найпростіший інструментом цієї категорії. Монолітні матриці в таких інструментах можуть бути монолітною частиною або знімною. Кліщі зі знімними матрицями мають більш широкий діапазон застосування. Вони використовуються для з'єднання кінцевих гільз і наконечників клем.

Чотири - і шестигубочные кримпери − це вузькоспрямовані інструменти, які застосовують виключно для обтиску гильзовых наконечників. У таких інструментах кілька рельєфних губок утворять разом круглий захоплення. Коли ручки кліщів стискуються, захоплення здавлює гільзу з чотирьох або шести сторін відповідно типу кліщів. В результаті обтиску виходить квадратна або шестигранна гільза. Використання таких кліщів забезпечує дуже щільне прилягання поверхонь, що з'єднуються, що запобігає окисленню і попадання повітря і вологи.

Обтискні кліщі монолітної конструкції є універсальним інструментом, що дозволяє вирішувати різні завдання. Кримпер має двухгубочную форму, а матриці нанесені і в губках, і на рукоятках. Такими прес-кліщами можна рівно обрізати провід, акуратно видаляти ізоляцію без пошкодження жив, обжимать гільзи і наконечники з найбільш поширеним перетином.

Вибираючи інструмент варто врахувати, що більш проста конструкція є найбільш надійною. Так, обтискні кліщі і з двома монолітними елементами будуть служити значно довше тих, в конструкції яких є система важелів, покликаних полегшити навантаження на руки при роботі.