Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
469 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки тимчасовий графік роботи з 9.00 до 17.30. Субота та Неділя – вихідні дні. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим часом.

КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

Щити обліково-розподільні накладые ЩУРн ІЕК

Обліково-розподільні щити використовуються для оснащення житлових, суспільних і промислових приміщень. Головними функціями конструкцій є монтаж модульної апаратури і введення електроенергії. Виріб призначений для розподілу енергії, а також для її обліку.

В каталозі інтернет-магазину представлені моделі для мереж з напругою 230/400 В, з можливістю встановлення систем захисту від струмів короткого замикання і перевантаження. Також конструкції відрізняються стильним дизайном, за рахунок чого органічно виглядають в інтер'єрі будь-якого приміщення.

 

Переваги обліково-розподільних щитів

 

Виробники пропонують комфортні для користувача обліково-розподільні щити, які також відрізняються простотою інсталяції. Серед інших переваг виробів можна відзначити:

  • застосування якісних складів для покриття корпусу щита;

  • технологічність і простота зборки;

  • високий рівень електробезпеки;

  • стильний лаконічний дизайн.

У каталозі представлені моделі, які мають сертифікати і необхідну супровідну документацію. Це дозволяє використовувати обладнання для оснащення об'єктів різного типу у відповідності з затвердженими нормами безпеки.

 

Конструкція обліково-розподільних щитів

 

Щити обліково-розподільні оснащені універсальної монтажною панеллю, яка сумісна з будь модель одно - і трифазних лічильників. Обладнання може бути встановлено без застосування додаткових перехідників та інших комплектуючих.

Всередині конструкції також є захисна панель, яка запобігає ураженню струмом в процесі експлуатації конструкції. Також з її допомогою можна пломбувати вступний апарат, залишаючи відкритим доступ до групових пристроїв. Корпус щита оснащений багатогранним жолобом, який призначений для захисту від проникнення бруду, вологи та інших забруднень.

Дверцята корпусу має прозоре інформаційне вікно, яке дозволяє знімати актуальні показання лічильника, а також контролювати його роботу без відкривання обліково-розподільчого щита.

У комплектації щитів є маркувальні етикетки, сальники для монтажу. Якщо для установки необхідні додаткові комплектуючі, то їх також можна придбати в інтернет-магазині. Консультанти нададуть допомогу і сприяння у виборі.Вартість продукції є найбільш вигідною на українському ринку.

В каталоге интернет-магазина представлены модели для сетей с напряжением 230/400 В, с возможностью установки систем защиты от токов короткого замыкания и перегрузки. Также конструкции отличаются стильным дизайном, за счет чего органично смотрятся в интерьере любого помещения.

 

Преимущества учетно-распределительных щитов

 

Производители предлагают комфортные для пользователя учетно-распределительные щиты, которые также отличаются простотой инсталляции. Среди других преимуществ изделий можно отметить:

  • применение качественных составов для покрытия корпуса щита;

  • технологичность и простота сборки;

  • высокий уровень электробезопасности;

  • стильный лаконичный дизайн.

В каталоге представлены модели, имеющие сертификаты и необходимую сопровождающую документацию. Это позволяет использовать оборудование для оснащения объектов различного типа в соответствии с утвержденными нормами безопасности.

 

Конструкция учетно-распределительных щитов

 

Щиты учетно-распределительные оснащены универсальной монтажной панелью, которая совместима с любой модель одно- и трехфазных счетчиков. Оборудование может быть установлено без применения дополнительных переходников и прочих комплектующих.

Внутри конструкции также имеется защитная панель, которая предотвращает поражение током в процессе эксплуатации конструкции. Также с ее помощью можно пломбировать вводный аппарат, оставляя открытым доступ к групповым устройствам. Корпус щита оснащен многогранным желобом, который предназначен для защиты от проникновения грязи, влаги и прочих загрязнений.

Дверца корпуса имеет прозрачное информационное окно, которое позволяет снимать актуальные показания счетчика, а также контролировать его работу без открывания учетно-распределительного щита.

В комплектации щитов имеются маркировочные наклейки, сальники для монтажа. Если для установки необходимы дополнительные комплектующие, то их можно также приобрести в интернет-магазине. Консультанты окажут помощь и содействие в выборе.Стоимость продукции является наиболее выгодной на украинском рынке.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner