Продавець ТОВ "Вітокс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
444 відгуків
КАБЕЛЬНО-ПРОВІДНИКОВА, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ
+380 (67) 580-89-67
+380 (97) 311-41-36
+380 (97) 049-13-30

LED Прожектори світлодіодні

LED прожектори

Популярність світлодіодних прожекторів неухильно зростає. Ціна такого освітлювального led обладнання декілька вище, але в довгостроковій перспективі перехід на світлодіодну технологію дозволить знизити електроспоживання до 70%. При цьому вихідна потужність і якість світла будуть вище.

 

Вуличний прожектор на світлодіодах (LED) є ідеальним варіантом для функціонального або ландшафтного освітлення парків, спортивних майданчиків і стадіонів, торговельних площ, паркувальних майданчиків, промислових і адміністративних будівель, заміських будинків, вуличних рекламних конструкцій та ін.

 

В інтернет-магазині Витокс можна купити стаціонарні або переносні (акумуляторні) світлодіодні прожектори, які в залежності від технічних характеристик використовуються в приміщенні або на вулиці.

 

Види лід-світильників

На нашому сайті легко придбати:

- Потужний led - прожектор з заливає світлом. Такі прилади мають широкий кут розсіювання світлового потоку, застосовуються для загального освітлення великої площі.

- Освітлювальні LED прилади з вузьким світловим потоком. Дані світильники дають чіткий акцентний світло і застосовуються для рекламного або архітектурного освітлення.

- Лід - прожектор з датчиком руху, який допоможе більш ефективно економити електроенергію.

На сайті представлені led - прожектори з теплим або холодним світлом, різною потужністю, ступенем захисту від вологи, пилу та механічних пошкоджень.

 

 

Переваги світлодіодного освітлення

 

Робота світлодіодних світильників залишається стабільною при будь-яких погодних умовах. Діапазон робочих температур коливається від -50 до +400З.

 

Довгий термін служби світлодіодів скорочує кількість замін освітлювального обладнання. Для прикладу: якщо ви вирішите купити світлодіодний прожектор потужністю 10 W, він прослужить не менше 50 000 годин.

 На сайті Vitox представлені моделі LED  прожекторів різної потужності.

 

В залежності від необхідних умов освітлення можна купити led - прожектори потужністю від 10 до 1000 W за доступною ціною.

Уличный прожектор на светодиодах (LED) является идеальным вариантом для функционального или ландшафтного освещения парков, спортивных площадок и стадионов, торговых площадей, парковок, промышленных и административных зданий, загородных домов, уличных рекламных конструкций и др.

 

В интернет-магазине Витокс можно купить стационарные или переносные (аккумуляторные) светодиодные прожекторы, которые в зависимости от технических характеристик используются в помещении или на улице.

 

Виды лед-светильников

На нашем сайте легко приобрести:

- Мощный led - прожектор с заливающим светом. Такие приборы имеют широкий угол рассеивания светового потока, применяются для общего освещения большой площади.

- Осветительные LED приборы с узконаправленным световым потоком. Данные светильники дают четкий акцентный свет и применяются для рекламного или архитектурного освещения.

- Лед - прожектор с датчиком движения, который поможет более эффективно экономить электроэнергию.

На сайте представлены led - прожекторы с теплым или холодным светом, разной мощностью, степенью защиты от влаги, пыли и механических повреждений.

 

 

Преимущества светодиодного освещения

 

Работа светодиодных светильников остается стабильной при любых погодных условиях. Диапазон рабочих температур колеблется от -50 до +400С.

 

Долгий срок службы светодиодов сокращает количество замен осветительного оборудования. Для примера: если вы решите купить светодиодный прожектор мощностью 10 W, он прослужит не менее 50 000 часов.

 На сайте Vitox представлены модели LED  прожекторов различной мощности.

 

В зависимости от необходимых условий освещения можно купить led - прожекторы мощностью от 10 до 1000 W по доступной цене.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner