Розетка подвійна, кремова з заземленням Asfora, EPH9900123
244,59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: EPH9900123
- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Розетка подвійна, кремова з заземленням Asfora, EPH9900123
Серія Asfora – це оптимальне поєднання ціни та якості для 220 В мереж. Простий та стильний дизайн, естетичний зовнішній вигляд, безпека виробів, надійність та зручний монтаж. Високоякісне покриття не піддається впливу ультрафіолету, і вироби довгі роки зберігають свій колір. Представлена у 6-ти кольорах.
Характеристики
Монтаж виробу Flush
Діапазон потужностей 3680 Вт
Номінальний струм 16 A 250 V змін. струм
З'єднання - клеми Lift terminals
Кількість дротів 3 x 2.5 мм²
Жорсткість кабелю - Гнучкий, Твердий, Жорсткий
Довжина зачистки дроту 15 мм.
Матеріал ASA + PC: рамка
Поверхня Блискучий
Матеріал провідника Мідь
Спосіб монтажу Монтажні лапки 55...75 мм
Висота 123 мм
Ширина 83 мм
Глибина 46 мм
Projecting depth 23 мм
Стандарти IEC 60884-1
Сертифікація виробів UKR, VDE
Ступінь захисту IP IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Ширина | 83 мм |
| глибина мм | 46 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ASA + PC |
| Стан | новий |
| Колір корпусу | Крем |
- Ціна: 244,59 ₴



