Рамка 2-х модульна Asfora Бронза Schneider Electric
117,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: EPH5800269
- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Рамка 2-я предназначена для установки на металлический суппорт различных механизмов серии "Asfora".
Благодаря цветовой гамме легко можно комбинировать цветосочетания механизм - рамка, добиваясь своеобразной оригинальности и элегантного дизайна..

Schneider Electric Asfora ― це ідеальне поєднання ціни та якості, має сучасний дизайн і представлена в шести колірних гамах. Сучасний стиль, висока якість, естетичний зовнішній вигляд ― все об'єднано в одній серії. Високоякісне покриття не піддається впливу ультрафіолету і навіть під прямими сонячними променями колір виробів залишається як новий роками.
Характеристики:
- тип виробу ― рамка 2-х модульна, горизонтальна
- кількість засувок ― 8
- матеріал виробу― ABS пластик
- ступінь захисту ― IP20;
- гарантія ― 18 міс.;
- сертифікати ― TSE, UKR і VDE;
- габарити ― 154 х 83 х 9 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Бронзовий |
- Ціна: 117,66 ₴



