Лампа розжарювання "кулька" 220 вольт ДШ 40 Вт Е 27
13,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: ДШ-230-40-27
- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Лампа розжарювання — штучне джерело світла, в якому світло випромінює нитка розжарення, нагреваемое електричним струмом до високої температури. В якості тіла напруження найчастіше використовується спіраль з тугоплавкого металу (найчастіше — вольфраму), або вугільна нитка. Щоб виключити окислення тіла розжарення при контакті з повітрям, його поміщають у вакуумовану колбу або колбу, заповнену інертними газами або парами галогенів.
лампы общего назначения (до середины 1970-х годов применялся термин «нормально-осветительные лампы»). Самая массовая группа ламп накаливания, предназначенных для целей общего, местного и декоративного освещения. Начиная с 2008 года за счёт принятия рядом государств законодательных мер, направленных на сокращение производства и ограничение применения ламп накаливания с целью энергосбережения, их выпуск стал сокращаться.
Достоинства и недостатки ламп накаливания.
Достоинства:
- невысокая стоимость;
- мгновенное зажигание при включении;
- небольшие габаритные размеры;
- широкий диапазон мощностей.
Недостатки:
- велика яскравість (негативно впливає на зір);
- невеликий термін служби - 1000 годин;
- низький ККД. (тільки десята частина споживаної лампою електричної енергії перетворюється у видиме світловий потік) інша енергія перетворюється в теплову.
.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Основні | |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 180 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 410 лм |
- Ціна: 13,90 ₴



