


Стабілізатор напруги НОНС-35 кВт. NORMIC симісторний
85 700 ₴
- Під замовлення
- Код: NORMIC 35
Відправка з 15 травня 2026- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Стабілізатор напруги Normic 35 кВт. симісторний
Виробник "РЕТА" виробляє якісний продукт з 1991 року, який підкріплений тривалими гарантійними зобов'язаннями заводу виробника (5 років), а також підтримку протягом усього терміну експлуатації обладнання.
Стабілізатор РЕТА НОНС-35 кВт. відрізняється від своїх найближчих конкурентів прекрасним співвідношенням вартості і гідних параметрів.. Завдяки впровадженню надійних технічних рішень і доступною ціною, дана серія стабілізаторів отримала широке поширення. Володіють безліччю захистів у своєму класі і високими перевантажувальними показниками, вони зарекомендували себе з найкращого боку. Органи управління та індикації знаходяться на лицьовій панелі стабілізатора, що робить його дуже зручним в експлуатації. Має світлодіодну цифрову індикацію, з допомогою якої можна переглянути параметри мережі (вхідної/вихідної напруги. споживаної потужності, звіти про помилки в роботі), перемикач режиму роботи "Стабілізація - Транзит". Автоматичний вимикач з незалежним розчеплювачем, виконує функцію включення вимикання, захист від короткого замикання і перенапруження у всіх режимах роботи стабілізатора. Також передбачена захист від температурного перегріву.
Що про нього варто знати?
![]() |
Модель активно застосовується в побуті завдяки можливості стабілізувати напругу в широких межах. |
![]() |
Стабілізатор має 12 ступенів, в межах яких може змінювати напругу, з кроком +-5В (+-5%). |
![]() |
Передбачено захист від перегріву, перевантаження, підвищеної напруги, короткого замикання. |
![]() |
Монтується стаціонарно безпосередньо на вводі і розрахований на безперервну експлуатацію цілодобово в закритих опалювальних приміщеннях. |

Схема замовлення
Замовити на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата та доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рета |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 278 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 180 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 35 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Крок ступеня | 5 вольт |
| Тип охолодження | вентиляторний |
| Похибка стабілізації | 2,3% |
| Діапазон стабілізації | 123-258 вольт |
| Число ступенів | 12 |
| Власна споживана потужність | 20 ватт |
| Час затримки на включення | 5-7 секунд |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Вага | 58 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | навісний підлоговий |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
| глибина мм | 315 |
- Ціна: 85 700 ₴




