


Лампа світлодіодна G45 5Вт ENERLIGHT 230V 4100K E27 450 Lm
53 ₴
37,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: G45E275SMDNFR
- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Світлодіодна лампа G45 ENERLIGHT. Потужність 5 Вт. Напруга 230 Вольт, Світловий потік 450 Люмен. Температура світіння 4100 Кельвін. Стандартний цоколь E27.
Лампочка виготовлена в формі "міні-груша". Призначена для універсального використання, як усередині приміщень, так і для освітлення промислових територій і т. д.

Має високий показник світлового потоку та енергоефективності. Драйвер лампи забезпечує безперебійну роботу в умовах невеликих перепадів напруги мережі. Має нейтральний білий відтінок прийнятний для житлових кімнат, робочих місць.
Лампи Enerlight м'яко реагують на навантаження при включенні та вимиканні, не випромінюють ультрафіолет, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин, не потребують спеціальної утилізації та безпечні для навколишнього середовища. Використовуються для загального освітлення житлових, підсобних та офісних приміщень.
Технічні характеристики світлодіодної лампи:
- Серія - G45
- Номінальна робоча напруга:- 230 В
- Потужність - 5 Вт.
- Сила струму – 60 мА
- Частота мережі - 50-60 Гц.
- Потужність світлового потоку - 450 Лм.
- Температура світла - 4100 К.
- Діапазон робочих напруг: 175-275 В,
- Кут розсіювання - 220 град.
- Діапазон робочих температур -: від мінус 40 до плюс 40 °С.
- Індекс передачі кольору:- Ra не менш >80
- Коефіцієнт потужності - PF >0,5
- Кількість циклів включення виключення - 100 000
- Тип світлодіодів - SMD
- Тип драйвера - IC
- Клас енергоефективності - А+
- Час запуску лампи – 01 секунди
- Термін служби: не менше - 30 000 годин
- Габаритні розміри – 78х45 мм
- Матеріали корпусу – термопластик алюміній
- Матеріал розсіювача – пластик
- Гарантійний термін: 2 роки.
Увага! Лампа не призначена для роботи в ланцюгах із регуляторами яскравості світла.
Таблиця колірних температур в градусах Кельвіна

Світлодіодні лампи Enerlight – це сучасна та найкраща альтернатива галогеновим, люмінесцентним лампам та лампам розжарювання. При створенні даних ламп використовується термостійкий пластик та алюміній, а сучасна конструкція та дизайн забезпечують надійний потік світла з оптимальним кутом розсіювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 36 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 275 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Металопластик |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 37,10 ₴



