

Розетка подвійна Unica NEW NU206730 16A Schneider Electric алюміній
Розетка двойная с заземляющим контактом New Unica 16А 2P+PE с шторками, алюминий, Schneider Electric (внутреннего монтажа).
Schneider Electric Unica NEW. Высокое качество, эстетичный внешний вид.
Кроме дизайна Unica New получила еще усовершенствованную конструкцию механизма, который делает ее чрезвычайно простой в работе.
- Улучшенная система крепления, благодаря чему механизм еще лучше держится в
суппорте
- Сумісність з розетками та вимикачами серії Unica
- Від стандартних простих до більш складним комплексним «розумним» рішенням
Призначена для внутрішньої установки і підключення до електричної мережі змінного струму. Потужність підключаємих електроприладів до 3680 вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 99 г |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 440,94 ₴



