



Розетка Unica NEW 16А NU303730TA Schneider Electric (Алюміній)
Розетка з заземлюючим контактом New Unica 16А 2P+PE з шторками, колірний відтінок - Aluminium) з захисною кришкою Schneider Electric (внутрішнього монтажу).
Schneider Electric Unica NEW. Висока якість, естетичний зовнішній вигляд.
Крім дизайну Unica New отримала ще вдосконалену конструкцію механізму, який робить її надзвичайно простий в роботі.
- Покращена система кріплення, завдяки чому механізм ще краще тримається в
супорті
- самозажимні клеми розетки і кольорові затискачі забезпечують швидке і легке закріплення і зняття кабелю без необхідності демонтажу лицьовій панелі
- Сумісність з розетками та вимикачами серії Unica
- Від стандартних простих до більш складним комплексним «розумним» рішенням
Призначена для внутрішньої установки і підключення до електричної мережі змінного струму. Потужність підключаємих електроприладів до 3680 вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 38 г |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 563,17 ₴



