Стабілізатор напруги Volter СНПТО™ 5.5 птс 170-265V
Однофазний стабілізатор напруги Volter СНПТО™- 5.5 птс. Вхідна напруга 170-265 вольт. Максимальний вхідний струм 25 ампер. 5.5 кВт.
птс - означає "підвищеної точності, зміщений вгору діапазон" - мають діапазон вхідних напруг і точність: - до потужності 27кВт від 170В до 265В, +2 -3%, відключення 285В,

Розрахований на силу струму що проходить до 25А. Захисне відключення при перевищенні допустимого напруги спрацьовує на 285В.
Однофазний стабілізатор напруги Volter™-5.5 птс дозволяє захистити побутову техніку від різкої зміни напруги в мережі змінного струму.
На модель Volter™-5.5 птс надається така ж гарантія, як і на інші стабілізатори торгової марки Volter™: 5 років гарантійного обслуговування плюс 5 років післягарантійного сервісного обслуговування.
Технічні характеристики стабілізатора


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.4 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 420 мм |
| глибина мм | 160 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
| Тип монтажу | навісний підлоговий |
- Ціна: 16 260,40 ₴












