Стабілізатор напруги Volter СНПТО™ 5.5 125-265V
Однофазний симісторний стабілізатор напруги Volter СНПТО™- 5.5 с. Вхідна напруга 125-265 вольт. Максимальний вхідний струм 25 ампер. Потужність 5.5 кВт.
З - означає з завищеними межею вхідних напруг

Розрахований на силу струму що проходить до 25А. Захисне відключення при перевищенні допустимого напруги спрацьовує на 275В.
Однофазний стабілізатор напруги Volter™-5.5 з дозволяє захистити побутову техніку від різкої зміни напруги в мережі змінного струму.
На модель Volter™-5.5 із надається така ж гарантія, як і на інші стабілізатори торгової марки Volter™: 5 років гарантійного обслуговування.
Технічні характеристики стабілізатора


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 125 В |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 420 мм |
| глибина мм | 160 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
| Тип монтажу | навісний підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 819,80 ₴












