



Стабілізатор напруги Volter™ Smart-4 110-330V точність вим. +/- 0,5 %
29 700 ₴
- Під замовлення
- Код: smart-4
Відправка з 26 червня 2026- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Однофазний стабілізатор напруги Volter™ Smart-4. Вхідна напруга 110-330 вольт. Максимальне навантаження 16 ампер. 3500 Вт, точність вимірювання +/- 0.5%.

Smart-4 - однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 3.5 кВт, належить до нової серії Volter Smart, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільним якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Стабілізатор забезпечує відсутність впливу на вихідну напругу змін і стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкового напруги з частотою мережі і стабільною величиною, з яким безперервно порівнюється вихідну напругу стабілізатора. Завдяки такій побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, що практично миттєві зміни вхідної напруги, і дуже швидко реагує на будь-яку зміну навантаження. Так само реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активною, ємнісний та індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує допустимого вихідного струму.
Технічні характеристики стабілізатора


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 330 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 555 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 9.8 кг |
| глибина мм | 60 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 0.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
- Ціна: 29 700 ₴



