Стабілізатор напруги Volter СНПТО™ 4пшт 110-250V
Однофазний стабілізатор напруги Volter СНПТО™- 4птш. Вхідна напруга 110-250 вольт. Максимальне навантаження 16 ампер. 3.5 кВт.
птш - означає "підвищеної точності, широкий діапазон", моделі 4 - 22кВт включно, мають діапазон вхідних напруг від 110В до 250В, точність +3,5 -5,5% і напруга захисного відключення 270В,

Розрахований на силу струму що проходить до 16А. Захисне відключення при перевищенні допустимого напруги спрацьовує на 270В.
Стабілізатор підвищеної точності Volter™-4птш володіє розширеним діапазоном допустимого вхідного напруги: 110-250В. Незважаючи на такий розкид значень, конструктори змогли забезпечити не просто високу точність напруги на виході стабілізатора, але і його максимальну наближеність до європейських стандартів.
Технічні характеристики стабілізатора


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 420 мм |
| глибина мм | 160 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
| Тип монтажу | навісний підлоговий |
- Ціна: 14 190,10 ₴












