


Стабілізатор напруги Volter™ Etalon s-4 130-330V точність вим. +/- 1%
30 510 ₴
- Під замовлення
- Код: Etalon s-4
Відправка з 26 червня 2026- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Однофазний стабілізатор напруги Volter™ Etalon s-4. Вхідна напруга 130-330 вольт. Максимальне навантаження 16 ампер. 3500 Вт, точність вимірювання +/- 1%.
S - означає з завищеними межею вхідних напруг

EtalonS-4 - однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 3.5 кВт, належить до нової серії Volter EtalonS, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільним якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Стабилизатор обеспечивает отсутствие влияния на выходное напряжение как изменений и скачков входного напряжения, так и изменений нагрузки. Для этого он содержит источник образцового напряжения с частотой сети и стабильной величиной, с которым непрерывно сравнивается выходное напряжение стабилизатора. Благодаря такому построению стабилизатора, он не реагирует даже на очень резкие, практически мгновенные изменения входного напряжения і дуже швидко реагує на будь-яку зміну навантаження. Так само реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активною, ємнісний та індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує допустимого вихідного струму.
Технічні характеристики стабілізатора


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 330 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 15.7 кг |
| глибина мм | 122 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
- Ціна: 30 510 ₴



