Стабілізатор напруги Volter СНПТО™ 4с 125-265V
Однофазний стабілізатор напруги Volter СНПТО™- 4с. Вхідна напруга 125-265 вольт. Максимальне навантаження 16 ампер. 3.5 кВт.
З - означає з завищеними межею вхідних напруг

Розрахований на силу струму що проходить до 16А. Захисне відключення при перевищенні допустимого напруги спрацьовує на 265В.
Однофазний стабілізатор напруги Volter™-4с дозволяє захистити побутову техніку від різкої зміни напруги в мережі змінного струму.
На модель Volter™-4с надається така ж гарантія, як і на інші стабілізатори торгової марки Volter™: 5 років гарантійного обслуговування плюс 5 років післягарантійного сервісного обслуговування.
Технічні характеристики стабілізатора


Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 420 мм |
| глибина мм | 160 |
| Основні | |
| Виробник | Volter |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 125 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | навісний підлоговий |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 439,60 ₴












