Стабілізатор напруги Volter СНПТО™ 4птсш 145-285V
Однофазний стабілізатор напруги Volter СНПТО™- 4птсш. Вхідна напруга 145-285 вольт. Максимальне навантаження 16 ампер. 3.5 кВт.
птсш - означає "підвищеної точності, широкий, зміщений вгору діапазон", 4 - кВт включно, має діапазон вхідних напруг від 145В до 285В, +3,5 -5,5%, відключення 300В.

Розрахований на силу струму що проходить до 16А. Захисне відключення при перевищенні допустимого напруги спрацьовує на 300В.
Однофазний стабілізатор напруги Volter™-4птсш дозволяє захистити побутову техніку від різкої зміни напруги в мережі змінного струму. Стабілізатор виконується під замовлення, якщо на об'єкті необхідна точна регулювання занадто підвищеної напруги (до 285В).
На модель Volter™-4птсш надається така ж гарантія, як і на інші стабілізатори торгової марки Volter™: 5 років гарантійного обслуговування плюс 5 років післягарантійного сервісного обслуговування.
Технічні характеристики стабілізатора


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 420 мм |
| глибина мм | 160 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Тип індикації | цифровий світлодіодний |
| Тип монтажу | навісний підлоговий |
- Ціна: 14 190,10 ₴












