Лампа розжарювання 220 вольт 25 Вт Е 27
15,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 230 25
- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
Лампа розжарювання — штучне джерело світла, в якому світло випромінює нитка розжарення, нагреваемое електричним струмом до високої температури. В якості тіла напруження найчастіше використовується спіраль з тугоплавкого металу (найчастіше — вольфраму), або вугільна нитка. Щоб виключити окислення тіла розжарення при контакті з повітрям, його поміщають у вакуумовану колбу або колбу, заповнену інертними газами або парами галогенів.
лампи загального призначення (до середини 1970-х років застосовувався термін «нормально-освітлювальні лампи»). Наймасовіша група ламп розжарювання, призначених для цілей загального, місцевого і декоративного освітлення. Починаючи з 2008 року за рахунок прийняття рядом держав законодавчих заходів, спрямованих на скорочення виробництва і обмеження застосування ламп розжарювання з метою енергозбереження, їх випуск став скорочуватися.
Достоїнства і недоліки ламп розжарювання.
Переваги:
- невисока вартість;
- миттєве запалення при включенні;
- невеликі габаритні розміри;
- широкий діапазон потужностей.
Недоліки:
- велика яскравість (негативно впливає на зір);
- невеликий термін служби - 1000 годин;
- низький ККД. (тільки десята частина споживаної лампою електричної енергії перетворюється у видиме світловий потік) інша енергія перетворюється в теплову.

.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Розжарювання |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 25 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 180 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 мм |
| Діаметр | 61 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 230 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Скло |
- Ціна: 15,80 ₴



