


Прожектор 500 W з галогенною лампою IP-54 LPI01-1-0500-K02
302 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: LPI01-1-0500-K02
+380675808967
- +380 (97) 311-41-36Антон
- +380 (97) 049-13-30
- +380 (44) 501-08-98багатоканальний
- +380 (95) 782-08-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
. Прожектор галогенний 500 W. IP-54 (лампа в комплекті).
|
Галогенні прожектори ІО і металогалогенні ГО призначені для зовнішнього освітлення простору (площ, автостоянок, будівельних майданчиків тощо), підсвічування об'єктів (вітрин, експозицій, рекламних стендів ищитов, фасадів будівель тощо), а також для внутрішнього освітлення великих приміщень (залів, спортивних приміщень, тощо) в умовах конвекції повітря. Характеристики прожектора |
|
|
Особливості прожектора

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Виробник | IEK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга | 230 В |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 500 Вт |
| Термін служби | 10 років |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | R7s |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення ландшафтів |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Розміри | |
| Висота | 208 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 298 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴




